Faq

Najczęściej zadawane pytania

1
Jak wygląda współpraca z agencją?

Na początek przesyłamy Wam do wypełnienia wstępną ankietę, w której zaznaczacie, jakie elementy chcielibyście mieć na swoim weselu (czyli np. czy jesteście zainteresowani fotografem, florystą czy planujecie transport dla gości, czy nie) i jaki mniej więcej przewidujecie budżet. Na tej podstawie tworzymy wstępny kosztorys. Jeśli odpowiada Wam kosztorys i chcecie, byśmy zajęli się organizacją Waszego ślubu, podpisujemy umowę. Wówczas my zabieramy się do pracy i na każdym etapie informujemy Was o postępach :)

2
Czy Para Młoda może z góry określić budżet wesela?

Oczywiście, w takim wypadku przygotowujemy taką ofertę, która mieści się w ramach założonego budżetu a jednocześnie spełnia oczekiwania Pary Młodej. Jeśli macie wyznaczony jakiś budżet, dobieramy podwykonawców sugerując się nim. Dbamy o to, aby w ramach budżetu, który wyznaczacie, znalazły się wszystkie niezbędne elementy :)

3
Od czego zależy cena usługi?

Ceny usług zależą od ilości obowiązków, którymi będziemy musieli się zająć. Tworzymy takie oferty aby byly dopasowane do waszych indywidualnych potrzeb.

4
Na ile wcześniej przed planowanym terminem wesela, należy zgłosić się do agencji?
Jakie sa terminy realizacji?

Przygotowania do ślubu i wesela najlepiej rozpocząć jak najwcześniej, zatem im szybciej, tym lepiej. Wtedy to Wy macie większą swobodę wyboru lokalu, fotografa itp. Jeśli jednak do terminu ślubu zostało niewiele czasu, nie ma powodów do zmartwień. Dzięki bardzo dobrej znajomości rynku jestesmy w stanie przygotować odpowiednią ofertę także „w ostatniej chwili”.

5
Czy zajmujecie się tylko kompleksową organizacją, czy można zamówić też pojedyncze usługi?

Zakres współpracy dobieramy według życzeń Klienta. Możecie nam zlecić organizację całej uroczystości ślubnej lub też wybrać tylko niektóre usługi np. poszukiwanie fotografa czy koordynację. Elastyczność cenimy sobie bardzo wysoko i jesteśmy otwarci na wszelkie warianty współpracy.

6
Mieszkamy za granicą. Czy jest możliwość współpracy bez osobistych spotkań?

Jak najbardziej. Bardzo często współpracujemy z Klientami mieszkającymi na stałe za granicą. Kontaktujemy się wówczas przez Internet (skype, mail) lub telefonicznie i zdalnie dokonujemy wymiany informacji. Wiekszosc naszych klientow ze wzgledu na oszczednosc czasu, preferuje wlasnie taką formę współpracy.

7
Czy wasz przedstawiciel będzie z nami w dniu Ślubu?

Tak, jesteśmy tego dnia z Wami. Pilnujemy wszystkich szczegółów, które wspólnie ustaliliśmy, dbamy o Was, jak również o Waszych gości. A jeśli zdarzają się jakieś awaryjne sytuacje, zajmujemy się nimi tak, abyście Wy mogli cieszyć się tym dniem z najbliższymi.

8
Co to jest koordynacja dnia ślubu/wesela i na czym polega?

Koordynacja polega na nadzorowaniu przez nas, aby wszystko przebiegło zgodnie z wcześniej przygotowanym scenariuszem ślubu i wesela. W tym dniu jesteśmy na miejscu - pilnujemy, aby dekoracje zostały rozmieszczone zgodnie z planem i na czas, dopieszczamy szczegóły, ustalamy ostatnie kwestie. Jeśli pojawiają się awaryjne sytuacje, jesteśmy od tego, by natychmiast zareagować bez angażowania Was. Dopilnowujemy wszystkiego, abyście Wy mogli bez stresu cieszyć się niepowtarzalnym dniem, a Wasi goście byli zadowoleni.